Mamy to!

Szanowna Komisja Konkursu "INICJATORY" na najlepszą poznańską inicjatywę społeczną, po ocenie złożonego akcesu oraz po przesłuchaniu przedstawicieli Rady Osiedla Jeżyce uznała, że inicjatywa

RADA MŁODZIEŻOWYCH JEŻYKÓW

powinna otrzymać

WYRÓŻNIENIE!

To dla naszej Fundacji bardzo ważne wyróżnienie. Nie tylko dlatego, że wywołało ogromny uśmiech na twarzach i dumę w sercach naszych podopiecznych. Ważne jest i dlatego, że wiemy, że warto działać. Mimo wszystko.

Członkowie Rady Młodzieżowych Jeżyków wraz z koordynatorkami i dyrektorami szkół zostali przez Prezydenta Miasta Poznania zaproszeni na uroczystą Galę podsumowującą konkurs, po której wszyscy mogli obejrzeć niezwykle ciekawy spektakl Teatru Muzycznego w Poznaniu pt."Rodzina Adamsów".

Co to były za przeżycia!

O konkursie INICJATORY można przeczytać tutaj.

I wszystko się wydało: tak wyglądają osoby wspierające swą wiedzą i umiejętnościami Radę Młodzieżowych Jeżyków.

To również ich sukces!

Dziękujemy!