Drogą losowania Rada Młodzieżowych Jeżyków wybrała Szkołę Podstawową nr 23 na przewodnią.

Tym samy V Posiedzenie Rady Młodzieżowych Jeżyków odbyła się w jej siedzibie.

Niestety, z powodu reformy musieliśmy się pożegnać z młodzieżą z Gimnazjum nr 60.

Dziękujemy bardzo członkom Rady z tej szkoły, szczególnie tym, którzy od początku byli z nami przy tym projekcie (od Dziecięcego Budżetu Obywatelskiego) licząc na to, że wkrótce się spotkamy :)

Dziękujemy Pani Dorocie Frąckowiak za opiekę na młodzieżą i zachęcanie ich do działania.

Nowi liderzy

Pierwszym punktem posiedzenia był wybór nowych Prezydium. Wybrano je w składzie:

Emilia,  Przewodnicząca Rady Młodzieżowych Jeżyków, przedstawicielka Szkoły Podstawowej nr 23

Podczas posiedzenia określono zadania na cały rok. To, czym chcą się zająć młodzi ludzie na Jeżycach zostało wybrane w sposób matematyczny - po konsultacjach "Jeżyków" w każdej ze szkół (w tym z Samorządami Uczniowskimi) ustalono LICZBOWO, które z działań należy podjąć, jakie propozycje są możliwe do realizacji.

To było dłuuuugie i owocne spotkanie :)

Koordynatorką tego roku została Pani Katarzyna Marciniak - uśmiech i konsekwencja w działaniu, to najlepsze z jej cech :) Dziękujemy już dziś za zdecydowaną, wspaniałą organizację naszych spotkań.

Do dzieła!

Pierwsze posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 23!

24 października 2018