We wtorek, 3 marca, Rada Młodzieżowych Jeżyków miała prezentować swoją pracę na międzynarodowym spotkaniu projektu On BOARD. Niestety, a raczej właśnie "stety", spotkanie zostało odwołane. Wszyscy jego członkowie przyjęli tę decyzję ze zrozumieniem - wszak wirusy potrafią być męczące!

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejny termin tego spotkania.

🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔

A tymczasem - dla wszystkich, dla Jeżyków, nieJeżyków, wszystkich ludzi tego świata mamy wiosenne życzenia - aby rozkwitło to, co wokół nas i to, co w nas! Pomysły, marzenia - WSZYSTKO!Na pierwszy dzień wiosny trzeba jeszcze poczekać, ale przecież w Bułgarii już 1 marca króluje Baba Marta, z którą związany jest zwyczaj wieszania na drzewach i krzaczkach z młodymi listkami marteniczek - biało-czerwonych laleczek.

Projekt Urbact On Board

03 marca 2020