Korzystając z zaproszenia Rady Osiedla Jeżyce zabraliśmy przedstawicieli Rady Młodzieżowych Jeżyków na sesję.

Była to okazja do wręczenia Przewodniczącemu Zarządu Osiedla Jeżyce wypracowanych przez nas rekomendacji. Przekazał je Piotr licząc w imieniu Jeżyków na to, że zostaną dobrze przyjęte. Tak się stało - radni z uwagą słuchali małego chłopca mówiącego o potrzebach młodych ludzi i przekazującego ważny dokument Jeżyków.

Młodzi adepci samorządności zgłosili też swoje indywidualne uwagi i problemy - Julian zgłosił problem niewygodnego przejścia do Szkoły nr 107, Zosia dowiedziała się, gdzie zgłosić fakt nierównych chodników przy jej ulicy.

Rada Młodzieżowych Jeżyków została poproszona o wzięcie udziału w konsultacji na budowę nowego placu zabaw na osiedlu. Zaprzyjaźniliśmy się również z Młodzieżową radą Miasta Poznania.

Wizyta na sesji rady osiedla

07 lutego 2018