IV posiedzenie Jeżyków odbyło się w nietypowej formie.

Dzięki dofinansowaniu z Centrum Inicjatyw Lokalnych (więcej o tym tutaj) mogliśmy zajść z wizytą do Laboratorium Wyobraźni Fundacji UAM. O podobnym miejscu marzył Julian, który pragnął, by w Poznaniu powstało centrum nauki.

Julianowi udało się porozmawiać z twórcą Laboratorium Wyobraźni, spytać o sam pomysł, jak i sposoby finansowania tego miejsca. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak dofinansowywane są inicjatywy oddolne w innych miejscach świata. Można pozazdrościć Amerykanom i Niemcom! Oj, można!

Przed wizytą zaprosiliśmy członków Rady na warsztaty integracji. Odbyły się one w Escape Room'ie.

To, co nas zaskoczyło ogromnie to fakt, że mieszane grupy współpracowały ze sobą wyśmienicie!

Polecamy tę formę nabywania umiejętności porozumienia dużo starszym "kolegom" po fachu naszych Jeżyków - gdyby tak politycy potrafili....

Wizyta studyjna

27 listopada 2017