CO POTRZEBA:

- BUTY, rozmiar 44

- KLAPKI, rozmiar 44

- BIURKO, stoliczek - KRZESŁO do biurka

- LAPTOP (szukamy, jeśli ktoś ma zbędny)

KOLEJNE MIEJSCE, GDZIE BĘDZIEMY Z NASZYMI PUSZKAMI.

Jedna z większych imprez biegowych w Poznaniu. Oczywiście, będziemy. Przy zapisach, na starcie, na trasie biegu i dzień przed.

Bądźcie i Wy.

Tym razem zbieramy dla jednej, konkretnej osoby: dla Vovika.

Vovik uciekł z Donbasu w 2014r razem z mamą. Potem mieszkał na Słowacji i wrócił na Ukrainę.

Teraz znów musiał uciekać.

Jego mama wynajmuje w Poznaniu pokój w hostelu, od niedawna ma pracę. Vovik od trzech tygodni chodzi w tym samym ubraniu, w którym do nas przyjechał. Czystym i porządnym, ale to jego jedyne ubranie. Na w-f i na co dzień. Kompletujemy garderobę Vovika i szukamy biurka oraz laptopa. Może komuś są zbędne...

Tak, to imię jest zmyślone i wizerunek chłopca na plakacie także nie przedstawia osoby, której pomagamy.

Uznaliśmy, że zachowanie danych i wizerunku naszego beneficjenta dla naszej wiadomości jest ważne przy takiej akcji pomocowej. Nie chcemy, by poczuł się w jakikolwiek sposób napiętnowany.